Gościmy

Odwiedza nas 135 gości oraz 0 użytkowników.

Drużynowe Biegi Przełajowe

 28 marca 2019 roku w Chodzieży odbyły się „Drużynowe Biegi Przełajowe” dziewcząt i chłopców dla szkół podstawowych z powiatu chodzieskiego rocznik 2008 i młodsi, 2006 – 2007 i 2003-2005.

Każdą szkołę reprezentowało 6 dziewczynek i 6 chłopców (każda kategoria wiekowa), którzy rywalizowali w biegu na dystansie 800metrów, 1200m i 1600m.

Wyniki poszczególnych biegów:

 

Klasa IV 2008 i młodsi:    Dziewczynki                            KLASYFIKACJA SZKÓŁ

I miejsce – Krzysia Dudek 4c                                             I miejsce – SP Budzyń

13 miejsce – Zuzanna Gałycz 4c                                            II miejsce – SP Szamocin

26 miejsce – Martyna Mikołajczak 4c                                     III miejsce – SP Zacharzyn

27 miejsce – Blanka Sworowska 4b                                       IV miejsce – SP Margonin

30 miejsce – Zuzia Częstochowska 4a                                    V miejsce – SP 1 Chodzież

34 miejsce - Wiktoria Gustek 4b                                            VI miejsce – SP 3 Chodzież

                                                                                          VII miejsce SP Stróżewo

                                                                                          VIII miejsce SP Wyszyny

                                                                                          IX miejsce – SP Oleśnica

 

Klasa IV 2008 i młodsi:    Chłopcy                                    KLASYFIKACJA SZKÓŁ

                                                                                             I miejsce – SP Budzyń

12 miejsce – Marcel Kreskowiak  4b                                       II miejsce – SP Szamocin

16 miejsce – Wiktor Koczorowski 4c                                       III miejsce SP Margonin

18 miejsce – Jeremi Kruzel 4c                                                IV miejsce – SP 1 Chodzież

20 miejsce – Antek Mulik 4d                                                  V miejsce – SP 3 Chodzież

26 miejsce –Filip Książkiewicz 4a                                           VI miejsce – SP Stróżewo

36 miejsce -   Sebastian Kucharczyk 4b                                  VII miejsce SP Zacharzyn

 37 miejsce – Michał Gołąb 4a                                                VIII miejsce SP Strzelce

                                                                                            IX miejsce – SP Oleśnica

 

 

Klasa V-VI  2006 - 2007:   Dziewczynki                                    KLASYFIKACJA SZKÓŁ

                                                                                             I miejsce – SP Margonin

IV miejsce – Julia Szuberska 6c                                        II miejsce – SP Budzyń

7  miejsce – Nikola Przykłocka 6b                                          III miejsce – SP 1 Chodzież

9 miejsce – Wiktoria Kwaśna 6b                                             IV miejsce – SP Stróżewo

13 miejsce – Klaudia Sudoł 6c                                               V miejsce – SP 3 Chodzież

22 miejsce –Kornelia Górnicka 5a                                          VI miejsce – SP Wyszyny

24 miejsce -   Natalia Przybyła 5d                                          VII miejsce SP Szamocin

                                                                                          VIII miejsce SP Oleśnica

                                                                                               

Klasa V-VI  2006 - 2007:   Chłopcy                                    KLASYFIKACJA SZKÓŁ

                                                                                            I miejsce – SP Margonin

II miejsce – Patryk Głochowiak 6c                                   II miejsce – SP Szamocin

III miejsce – Kacper Hekert 6c                                        III miejsce – SP 3 Chodzież

11 miejsce – Kacper Nazimek 5d                                          IV miejsce – SP Oleśnica

20 miejsce – Jan Dudek 5a                                                  V miejsce – SP Wyszyny

22 miejsce –Nikodem Zmudziński 5d                                    VI miejsce – SP 1 Chodzież

28 miejsce -   Aleksander Fuhrmann 6a                                VII miejsce SP Budzyń

32 miejsce – Adam Głowacki 6a                                            VIII miejsce SP Strzelce

                                                                                         IX miejsce – SP Stróżewo

                                                                                         X miejsce – SP Zacharzyn

 

Klasa VII – VIII i Gim.   2003 - 2005:   dziewczęta             KLASYFIKACJA SZKÓŁ

                                                                                              I miejsce – SP Budzyń

7 miejsce – Weronika Przybyła                                                II miejsce – SP Szamocin

10 miejsce – Amelia Górnicka 8a                                            III miejsce – SP Margonin

14 miejsce – Antosia Dudek 7c                                               IV miejsce – SP 1 Chodzież

19 miejsce – Martyna Wróblewska 3aG                                    V miejsce – SP 3 Chodzież

23 miejsce –Marcela Sitarek 3cG                                    

24 miejsce -   Daria Wika 3cG

25 miejsce – Bogna Bartecka 8a                                  

  Klasa VII – VIII i Gim.   2003 - 2005:   chłopcy             KLASYFIKACJA SZKÓŁ

                                                                                            I miejsce – SP Budzyń

IV miejsce –Brajan Grela 7c                                             II miejsce – SP 1 Chodzież

                                                                                         III miejsce – SP Szamocin

7 miejsce – Igor Budny 3cG                                                 IV miejsce – SP Margonin

18 miejsce – Sebastian Przykłocki 7a                                    V miejsce – SP Oleśnica

24 miejsce –Nikolas Witkowski 7a                                         VI miejsce – SP 3 Chodzież

28 miejsce -   Kacper Grela 3dG

32 miejsce – Michał Starosielec 8a

35 miejsce – Oliwier Reinke 3cG                                                                                           

                                                                                                   

 

Gratulujemy!!!  

A.H