Edukacja Lubasz - oferta szkoły

"Drodzy Ósmoklasiści, przed Wami trudny czas, czas decyzji. W związku z epidemią jaka ma miejsce w naszym kraju i na całym świecie nie możemy spotkać się z Wami osobiście więc postanowiliśmy pokazać Wam jaka jest nasza szkoła poprzez fb i naszą stronę internetową. Prezentacje będą zawierały opisy kierunków kształcenia naszej szkoły, atrakcje jakie na Was czekają oraz , a może przede wszystkim spróbujemy pokazać Wam, że jesteśmy szkołą inną , szkołą , w której uczeń, jego rozwój, możliwość realizacji marzeń, rozwijanie pasji jest dla Nas najważniejsze.
Zapraszam do śledzenia naszego profilu, do przeglądania filmów, prezentacji i wszystkiego co umieścimy, a co może przybliżyć Wam naszą szkołę, a co najważniejsze co pomoże podjąć Wam trafną decyzję co do dalszego kierunku kształcenia "

NASZA SZKOŁA TO DOBRY WYBÓR

serdecznie zapraszam