Komunikat dotyczący pracy szkoły

Dzień dobry!

1. 12 i 13 marca (czwartek i piątek) w szkole prowadzone będą tylko zajęcia opiekuńcze.
2. Zajęcia dydaktyczne są zawieszone od 12 marca na dwa tygodnie czyli do 25 marca!
3. Od poniedziałku 16 marca uczniowie nie przychodzą do szkoły, nauczyciele mogą przygotować materiały do samodzielnej pracy uczniów w domu-poprzez e -dziennik lub e-mail.
4. Wszystkie zajęcia w hali sportowej Szkoły Podstawowej zostają odwołane na czas 12-25 marca!!!
5. Autobusy szkolne 12 i 13 marca wg planu, od poniedziałku 16 marca odwołane do 25 marca.
6. Proszę sprawdzać e-dziennik na bieżąco.
7. Czas tych dwóch tygodni to nie jest czas ferii, proszę zachęcać dzieci do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji
Narodowej na platformie epodręczniki.pl udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę.
Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny.
8. Jeśli państwa dziecko ma do 8 lat przysługuje państwu zasiłek opiekuńczy do 14 dni. szczegółowe informacje na stronie internetowej ZUS.
9. Proszę stosować się do zasad bezpieczeństw i higieny, rygorystycznie proszę przestrzegać w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których państwo
przebywają.
10. Proszę na bieżąco śledzić komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz na stronie www szkoły.

R.Szymanowska