Pomagamy dzieciom nie zapominamy o starszych, chorych i niepełnosprawnych!

„Obym nigdy nie był tak zajęty swoimi sprawami, by nie zareagować na potrzeby innych ze współczuciem i życzliwością”.

(Thomas Jefferson)

Jak możecie pomóc?

• Prosimy o skarpetki dla dziewczyn i chłopaków w wieku 7-18 lat.
  • Prosimy o grosiki na zakup upominków mikołajkowych dla naszych koleżanek i kolegów z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Nr 1 w Studźcach.
  • Prosimy o ryzy białego papieru ksero A4 i różne koperty dla Ośrodka Opieki Pozaszpitalnej Hospicjum Miłosiernego Samarytanina w Wągrowcu.
  • Prosimy o drobne kwoty na zakup potrzebnego sprzętu AGD dla Ośrodka Opieki Pozaszpitalnej Hospicjum Miłosiernego Samarytanina w Wągrowcu.

Zbiórka trwa do końca listopada 2021 r.

Opiekę nad zbiórką sprawują Manuela Grykier i Anna Sienkiewicz.

Skarpetki, papier i koperty można przynosić do klasy B301 i C107. Drobne kwoty będą zbierane podczas lekcji wychowawczych co tydzień do puszek przez uczniów klasy VII d.

W imieniu pacjentów hospicjum, podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Nr 1 w Studźcach

oraz własnym,

za ogromne serce i chęć pomocy

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ?