Przejdź do głównej treści

  • bip
  • język migowy

Pasowanie na czytelnika

  • Opublikowano: | A. Hoffmann

Dnia 26 października 2022r. w naszej szkole odbyło się uroczyste Pasowanie na Czytelnika Biblioteki szkolnej uczniów klas pierwszych.

Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki szkolnej, wypożyczania książek oraz nieustannego rozwijania umiejętności czytania. Uczniowie złożyli przysięgę i podpis „czerwonym paluszkiem” na karcie z obietnicą szanowania książek. Każdy uczeń został pasowany na czytelnika wielką księgą. Następnie wypożyczyli swoją pierwszą książkę i otrzymali zakładkę wykonaną przez bibliotekarza. Dodatkowo wręczono im książkę pt. „Pierwsze abecadło”, dar Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

                                                                                                                                                                                      Anna Sawińska

20221026_081737
20221026_081901
20221026_081755
IMG20221026092414
IMG20221026101200
IMG20221026101643
20221026_081435
20221026_081427
IMG20221026101335
20221026_080530
20221026_081824
IMG20221026101212
20221026_081444
IMG20221026101801
IMG20221026101519
20221026_081833
IMG20221026091227
IMG20221026101651