Przejdź do głównej treści

  • bip
  • język migowy

Zakończenie roku w klasie I c

  • Opublikowano: | Cyryl Pieczyński

24 czerwca 2021 roku już od rana był innym dniem niż zwykle. Dzieci długo czekały na jego nadejście. Pogoda dopisała, więc już śniadanie uczniowie klasy I c Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika jadły na plaży miejskiej w Margoninie.

Następnie odbyły się zabawy i zawody sportowe oraz zabawy w piasku. Wspólnym zabawom i różnorodnym konkurencjom sportowym nie było końca. Nie brakowało również zabaw na placu zabaw i chętnych do budowania zamków z piasku. Wszystkim bardzo podobały się organizowane zabawy na powietrzu. Zostały również przypomniane zasady bezpiecznego zachowania się nad wodą. Na koniec dnia wybraliśmy się na pyszną pizzę do restauracji „Leon” w Margoninie.

Patrycja Matuszak

20210624_110537
20210624_103313
20210624_103107
20210624_105258
20210624_100903
20210624_103952
20210624_101306
20210624_110455
20210624_113457