Przejdź do głównej treści

  • bip
  • język migowy

Bal karnawałowy w kl. IIc

  • Opublikowano: | Cyryl Pieczyński

Karnawał to wspaniały czas zimowych balów, zabaw a także nieodłączny element dzieciństwa.

Jest on atrakcją i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia. Dlatego dnia 10 lutego 2022 roku w klasie II c odbył się bal przebierańców, który był dla dzieci wydarzeniem bardzo oczekiwanym. W odświętnie udekorowanej sali klasowej pojawiły się przeróżne postacie. Można było spotkać: Królewny, Diabełka, Kota, Kowboja, Czarną Panterę, Wiedźmę, Ninja, a także Murzynka Bambo.

Rodzice uczniów zadbali o smaczne przekąski i napoje podczas zabawy. Restauracja LEON dostarczyła smaczną pizzę. 

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Do domu wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.

                                                                                                                   Patrycja Matuszak

foto7
foto1
foto5
foto4
foto2
foto3
foto8
foto6