Uczniowie klas drugich oraz pierwszych mieli niezwykłą okazję uczestniczyć w wyjątkowo smacznym wydarzeniu – Dniu Pizzy. Organizacja tego wydarzenia miała na celu nie tylko zabawę, ale także rozwijanie umiejętności kulinarnych.

Podczas wydarzenia uczniowie mieli okazję wziąć udział w całym procesie tworzenia pizzy – od przygotowania ciasta po wybór ulubionych składników. To była nie tylko lekcja gotowania, ale również zdobywanie umiejętności planowania, organizacji.

Atmosfera była pełna entuzjazmu i radości. Każde dziecko formowało ciasto, wymieniając się pomysłami na dodatki i dyskutując o najlepszych kombinacjach smakowych. Każdy wybrał swoje ulubione składniki.

Po wypieczeniu, każdy uczestnik mógł podziwiać efekty swojej pracy i degustować własnoręcznie przygotowaną pizzę. To było nie tylko smaczne doświadczenie, ale również moment dumy z własnych umiejętności i wysiłku włożonego w przygotowanie posiłku.

Dzień Pizzy dla uczniów klas drugich i pierwszych był nie tylko był świetną zabawą, ale także cenną lekcją, która pozwoliła dzieciom na naukę ważnych umiejętności życiowych, jak również na budowanie więzi i wspomnień z kolegami i koleżankami.

Dziękujemy panu Dawidowi Krumreyowi za przygotowanie warsztatów pizzy w restauracji „Leon”.

Wychowawczynie klas drugich i pierwszych