Świąteczna pomoc dla pacjentów hospicjum wyruszyła w drogę. W środę 8 grudnia przedstawiciele placówki odebrali przygotowane przez uczniów paczki dla chorych.

Wielka radość z pomagania innym zwiększyła wśród dzieci zapał i chęć do organizowania akcji dobroczynnych. Równocześnie zwracamy się z prośbą do dorosłych o przyłączenie się do nas poprzez przekazanie 1% podatku dla Hospicjum Miłosiernego Samarytanina w Wągrowcu.

W imieniu całej społeczności szkolnej uczniowie kl. VII d odebrali od pracowników hospicjum podziękowania i życzenia.

Anna Sienkiewicz, Manuela Grykier