Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Margoninie ogłasza ZBIÓRKĘ DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA W MARGONINIE.

Wszyscy wiemy jak ważne jest dbanie o naszą planetę, jednak nie zawsze o tym pamiętamy. Możemy to zmienić biorąc udział w specjalnej akcji.

W ramach realizacji projektu ,, Margonin – moja mała Ojczyzna” w Szkole Podstawowej w Margoninie odbył się konkurs plastyczny ,,Margonin – moje miasto’’ dla uczniów klas I – III.

Uczeń klasy VIb Aleksander Milejski zajął 2 miejsce wśród uczniów klas 4-6 w wojewódzkim konkursie „Zdobywaj wiedzę – eksperymentuj!” organizowanym przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu, partnera Regionalnego Programu „Klub Młodego Odkrywcy”, który jest koordynowany przez Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Zofia Musiał, uczennica klasy 8a Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Margoninie, została laureatką  XXVIII Konkursu „Złotej Żaby” w Dziedzinie Języka Polskiego i Literatury.