Klasa 3b wzięła udział w pierwszej ogólnopolskiej akcji „Laurka dla Strażników Lasów” organizowanej przez Fabrykę Aktywności Młodych.

Dzień Matki – to szczególne święto, które honoruje wszystkie Mamy, stanowi wyraz szacunku    i miłości, a także podziękowania za trud włożony w opiekę i wychowanie.

Dnia 19 maja uczniowie klas III wraz ze swoimi wychowawczyniami wybrali się na wycieczkę do Poznania.

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Margoninie realizują aktualnie I mobilność w ramach projektu „Żyj zdrowo, jedz zdrowo a czas wolny spędzaj kolorowo”.

22 marca to świetna okazja, aby porozmawiać o wodzie. Uczniowie klasy 3b wykorzystali święto wody, aby zwrócić uwagę na znaczenie wody w naszym życiu.