Zrozumieć starość…

28 października  2021 roku klasa II c uczestniczyła w warsztatach przygotowanych przez zespół CREO na temat starości.

Z okazji XXI Dnia Papieskiego ,,Nie lękajcie się” i 43 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową uczniowie na lekcjach religii poznawali postać tego Wielkiego Polaka.

W ramach projektu realizowanego przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Margoninie pod koniec września odbyły się warsztaty literacko-detektywistyczne z udziałem młodzieży szkolnej z terenu Gminy Margonin.

11 października 2021 roku uczniowie klasy 4b, 6a i 7d uczestniczyli w wycieczce do Piły.

10 października obchodzimy Dzień Gier Planszowych, dlatego uczniowie klasy 2b postanowili uczcić to święto oczywiście rozgrywając partię „Chińczyka”. „Chińczyk” to najpopularniejsza gra planszowa.