Nasza szkoła przystąpiła do Konkursu, w którym zbieramy kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids. Konkursowe kroki liczymy już od 24 stycznia - wtedy startuje konkurs.
Przewidziane są nagrody indywidualne ale również dla szkoły i dla WOŚP. Każdy aktywny w aplikacji uczeń to 5 PLN na konto WOŚP.

APLIKACJA MOBILNA PHO3NIX KIDS jest darmowa, należy pobrać ją ze sklepów Google Play (dla telefonów z systemem Android) oraz AppStore (dla telefonów z systemem iOS). Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStorze frazę "Pho3nix Kids".
REJESTRACJA UCZNIÓW
Każdy użytkownik podczas pierwszego logowania wybiera z listy placówkę, której jest uczniem. Wybór szkoły jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w rywalizacji na kroki w terminie 24.01 - 6.02.2022 r. Aby upewnić się, że uczeń ma poprawnie przypisaną szkołę, należy zajrzeć w „PROFIL” użytkownika. Jeśli uczeń ma przypisaną błędną szkołę lub nie przypisał szkoły w ogóle, powinien się skontaktować z pomocą techniczną pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu przypisania go do właściwej szkoły.

DOKŁADNA INSTRUKCJA REJESTRACJI: https://mcusercontent.com/d1d48393d018f64c045032c2b/files/10819792-4227-d109-22ec-5a47e540b420/Instrukcja_Rejestracji.01.pdf

Do momentu startu konkursu w aplikacji widoczne są indywidualne wyzwania, które wprowadzą uczniów w mechanikę działania aplikacji i mogą stanowić idealną rozgrzewkę przed konkursem międzyszkolnym i rywalizacją o nagrody dla uczniów.
ZASADY KONKURSU I AKCJI CHARYTATYWNEJ
Konkurs stanowi rywalizację międzyszkolną, polegającą na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów każdej szkoły, a odbywa się w terminie: 24 stycznia – 6 lutego 2022. Dzieci wykonują kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids.

Wynik Szkoły w rankingu międzyszkolnym to suma kroków 50 najaktywniejszych uczniów z każdej placówki, co daje równe szanse szkołom o różnej ilości uczniów.
Szkoły rywalizują o miano najaktywniejszej. Fundacja Pho3nix nagrodzi uczniów 20 szkół z największą liczbą kroków wykonanych od 24.01 do 6.02. Do wygrania setki opasek sportowych Huawei Band 4!
Dodatkowo, za każdego ucznia Waszej szkoły, który wykona w aplikacji minimum 1000 kroków w okresie trwania konkursu, Fundacja Pho3nix przekaże na konto WOŚP 5 PLN. Naszym celem jest przekazanie 1 000 000 PLN na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Pokażmy, że szkoła w Margoninie ma moc i jesteśmy aktywni.