Dnia 3 października w Miejsko – Gminnej Bibliotece w Margoninie odbyło się spotkanie autorskie z panią Ewą Chotomską. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas I – III.

Ewa Chotomska to autorka książek dla dzieci, tekstów piosenek oraz scenarzystka. Odznaczona Orderem Uśmiechu.

Podczas spotkania pani Ewa Chotomska podzieliła się z nami swoją historią, jak zaczęło się jej pisanie. Wspólnie śpiewaliśmy piosenki pani Ewy, tworzyliśmy rymy. Były też zagadki oraz możliwość zdobycia autografu pisarki. To było bardzo inspirujące spotkanie. Serdecznie dziękujemy Miejsko-Gminnej Bibliotece w Margoninie za możliwość uczestnictwa.

Wychowawczynie klas I-III