SKO to system oszczędzania dla uczniów szkół podstawowych. Gromadzone są na nim środki zebrane od uczniów w ramach dobrowolnej nauki oszczędzania. Wszystko po to aby, przekazać najmłodszym uczniom podstawowe zasady ekonomii, pomóc wypracować nawyki systematycznego oszczędzania i rozważnego wydawania pieniędzy, a przez to docenić wartość pieniądza.

Dnia 13 października do Szkolnej Kasy Oszczędzania dołączyli uczniowie klas pierwszych. Otrzymali imienne książeczki oraz symboliczną złotówkę od Banku Spółdzielczego. Zapraszamy do oszczędzania.

Opiekun SKO

Patrycja Matuszak