Jesień jest zawsze inspiracją do rozwijania aktywności twórczej uczniów klas 1 – 3.

Dzieci tworzą prace plastyczne stosując różne techniki. Wykorzystują materiał przyrodniczy zebrany podczas spacerów i pieszych wycieczek do lasu. W trakcie pracy twórczej każdy uczeń ma możliwość przedstawienia własnych odczuć, wrażeń i obserwacji. Sale edukacji wczesnoszkolnej wypełnione są pięknymi, kolorowymi i różnorodnymi wystawami prac plastycznych. Towarzyszą im okolicznościowe ekspozycje jesiennych darów natury. Działania uczniów wpisują się w realizację zadań szkolnego programu ekologicznego.

Wychowawczynie klas I - III