Klasy 1 - 3 udały się do Miejsko – Gminnej Biblioteki  w Margoninie, aby spotkać się z pisarką dla dzieci panią Elizą Piotrowską w ramach projektu „Dni zabawy z literaturą”.

Eliza Piotrowska to polska autorka i ilustratorka bajek dla dzieci. Jej książki znają zarówno młodsze dzieci, jak i starsze. Podczas spotkania w bibliotece pani Eliza przedstawiła nam swoją słynną postać - ciocię Jadzię. Opowiedziała nam o serii książek z tą tytułową bohaterką. Następnie nasi uczniowie mieli za zadanie wykonać laurkę dla swojej ukochanej cioci.

W czasie spotkania nie zabrakło również czasu na wpisanie dedykacji do książek oraz wspólną fotografię z autorką. To był bardzo miło spędzony czas.

Dziękujemy serdecznie dyrektor biblioteki pani Ewie Zamiarze za możliwość uczestniczenia w tych warsztatach.

wychowawczynie klas 1 - 3