Uczniowie klasy Ib postanowili uczcić święto jednego z najsłynniejszych misiów.

Z tej okazji wybrały się do Miejsko-Gminnej Biblioteki w Margoninie, gdzie przeczytały historię o Kubusiu Puchatku, a także dowiedziały się, jak ta historia powstała. Miś zostawił dzieciom list z instrukcją postępowania. W drodze powrotnej do szkoły uczniowie musieli wykazać się spostrzegawczością, a w szkole czekały już kolejne zadania związane z bohaterem dnia. Uczniowie szukali na holu przysmaku misia, rozwiązywali zadania matematyczne, układali hasła z rozsypanki i rozwiązywali zagadki.

Serdecznie dziękujemy pani Ewie Zamiarze za przedstawienie zasad korzystania z księgozbioru oraz za zakładki do książek.

Monika Gierczak