29 maja 2024r. uczniowie klasy I a, I b i II b uczestniczyli w wycieczce do Wągrowca.

Pierwszym punktem wycieczki było kino i film „Szkoła magicznych zwierząt”. Uczniowie na ekranie śledzili losy Idy i jej przyjaciół oraz zwierząt, które stawały się bratnią duszą dziecka. Kiedy w szkole zaczynały znikać przedmioty, dzieci i magiczne zwierzęta musiały trzymać się razem, aby rozwiązać zagadkę szkolnego złodzieja.

Drugim punktem wycieczki były zajęcia sportowe w „Studio Gabi”. Dzieci ćwiczyły na trampolinach, stepach oraz miały możliwość ćwiczenia w butach Kangoo. Nie zabrakło także piłek i torów przeszkód. Dzieci rywalizowały między sobą, ale przy tym świetnie się bawiły.

Ostatnim punktem wycieczki był McDonalds. Może nie był to najzdrowszy punkt wycieczki, ale na pewno dzieci miały możliwość praktycznych ćwiczeń pieniężnych ?.

Wychowawczynie klas