Dnia 12 maja 2018 roku na stadionie lekkoatletycznym w Budzyniu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Dziewcząt i Chłopców w Czwórboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych.

W zawodach uczestniczyli uczniowie z powiatu chodzieskiego.

Uczniowie rywalizowali w czwórboju lekkoatletycznym, w skład którego wchodzą: skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na dystansie 60 m, bieg na dystansie i 1000 metrów chłopcy/ 600 metrów dzxiewczynki. Na ogólny wynik drużyny składają się punkty uzyskane przez pięć najlepszych zawodników  danej szkoły.

Szkołę Podstawową w Margoninie reprezentowali:

- dziewczynki : Antonina Dudek 6c, Klaudia Sudoł 5c, Wiktoria Kwaśna 5b, Nikola Przykłocka 5b, Anastazja Szymanowska 5a.

- chłopcy: Jakub Stefaniak 7b, Sebastian Przykłocki 6a, Patryk Kamiński 6b, Brajan Grela 6c, Patryk Głochowiak 5c, Aleksander Fuhrmann 5a.

Po trzygodzinnej rywalizacji chłopcy z naszej szkoły ukończyli zawody na  III miejscu a dziewczynki na IV.

A.H.