Dnia 13 października 2021 roku w Chodzieży odbyły się "Sztafetowe Biegi Przełajowe" dziewcząt i chłopców szkół podstawowych powiatu chodzieskiego. Każdą szkołę reprezentowało 6 dziewczynek i 6 chłopców  ( 2009 i młodsi ), którzy rywalizowali w biegu na dystansie 800 metrów. Taki sam dystans był do pokonania przez dziewczęta i chłopców  z rocznika  2007 - 2008.

Dziewczęta młodsze z naszej szkoły zajęły IV miejsce, natomiast chłopcy I III miejsce, a chłopcy II  VI miejsce.

Dziewczęta starsze zajęły V miejsce, a chłopcy II. Gratulujemy.

Reprezentacja dziewcząt młodszych Szkoły Podstawowej w Margoninie:

Nikola Majewska 6a, Agata Grela 5b, Aleksandra Lejba 7d, Laura Dobrochowska 5c, Martyna Mikołajczak 7c, Joanna Wendland 6b, Lena Lehmann 5a.

Reprezentacja chłopców młodszych Szkoły Podstawowej w Margoninie:

1. Mateusz Kwaśny 5b, Łukasz Rewoliński 6b, Krystian Wegner 6a, Cyprian Dutkiewicz 4b, Franciszek Kado 5c, Ksawery Kaczmarek 5c.
  2. Szymon Bartkowiak 5a, Adam Mróz 4b, Cyprian Stefaniak 4b, Gracjan Stefaniak 4b, Wojciech Łada 4b, Filip Grela 5b, Jeremi Kruzel 7c.

Reprezentacja dziewcząt starszych Szkoły Podstawowej w Margoninie:

Zuzanna Gałycz 7c, Bianka Cierzniak 8a, Krzysia Dudek 7c, Julianna Wiśniewska 8a, Wiktoria Waloszak 8d, Natalia Przybyła 8d, Natalia Maliszewska 8c.

Reprezentacja chłopców starszych Szkoły Podstawowej w Margoninie:

Jan Dudek 8a, Wiktor Mazur 8a, Kacper Nazimek 8d, Bartosz Stachowiak 8c, Sebastian Kucharczyk 7b, Nikodem Zmudziński 8d, Jan Andrzejczak 8a.

Gratulujemy.

A.H.