28 kwietnia 2023 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Margoninie odbył się X Halowy Turniej  Piłki Nożnej o Puchar Olimpijczyka Marka Bajora.

W piłkarskich zmaganiach udział wzięło 7 reprezentacji szkół podstawowych: Szkoła Podstawowa z Budzynia, Szkoła Podstawowa z Lipin, Szkoła Podstawowa z Margonina, Szkoła Podstawowa z Radwanek, Szkoła Podstawowa z Wyszyn, Szkoła Podstawowa z Szamocina oraz OSiW Próchnowo.

Po zaciętej walce SP Margonin zajął ostatecznie III miejsce.

Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został reprezentant SP Radwanki Szymon Stasiak, najlepszym strzelcem reprezentant SP Budzyń Oskar Bukowski, a najlepszym zawodnikiem reprezentujący SP Szamocin Lekso Rapava.

Szkołę Podstawową z Margonina reprezentowało 9 uczniów: Jeremi Kruzel, Marcel Kreskowiak, Sebastian Kucharczyk, Cyprian Kobicki, Krystian Wegner, Gracjan Mączyński, Michał Kita, Akim Shabaltas, Alan Mrzewka.

Gratulujemy

Klasyfikacja końcowa

I miejsce SP Szamocin

II miejsce SP Radwanki

III miejsce SP Margonin

IV miejsce SP Budzyń

V miejsce SP Wyszyny

VI miejsce SP Lipiny

VII miejsce OSiW Próchnowo