Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Margoninie wzięli udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Akademia Bezpiecznego Puchatka”.

Program skierowany był dla uczniów klas I i obejmował tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech strefach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie. Po przeprowadzeniu zajęć związanych z bezpieczeństwem dzieci zweryfikowały zdobytą wiedzę rozwiązując na stronie programu Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa. Uczniowie świetnie sobie poradzili i każdy otrzymał pamiątkowy dyplom.

Karolina Pasek