Wszyscy wiemy jak ważne jest dbanie o naszą planetę, jednak nie zawsze o tym pamiętamy. Możemy to zmienić biorąc udział w specjalnej akcji.

Z okazji Dnia Ziemi chcemy zaprosić wszystkich mieszkańców gminy Margonin do posprzątania śmieci w weekend 15-16 maja. Pozbierajmy razem dla wspólnego dobra naszej małej ojczyzny, dla naszej planety.

Gorąco zachęcamy, aby w akcje włączyli się wszyscy: przedszkole, szkoły gminne, sołectwa, stowarzyszenia, zakłady pracy itp.

Pragniemy, aby akcja wpisała się w stały kalendarz akcji i była powtarzana co roku.

Tylko razem może nam się udać!

Pozbierane śmieci prosimy zostawiać w widocznych, ogólnodostępnych miejscach, np. przy drogach wojewódzkich, tak, aby służby komunalne mogły je pozbierać.

Mile widziana dokumentacja fotograficzna z akcji, zdjęcia można przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SP Margonin