Odpowiadając na potrzeby dzieci, osób starszych i chorych w naszej szkole w listopadzie odbyła się akcja mikołajkowa.

Dzięki ofiarności społeczności szkolnej udało się wspólnie zebrać dla podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Nr 1 w Studźcach 239 par skarpetek i 24 komplety pisaków. Dla Hospicjum Miłosiernego Samarytanina w Wągrowcu: 5 czajników elektrycznych, papier ksero 6 ryz, 23 opakowania różnych kopert. Dodatkowo zostały również zakupione środki higieniczne dla pacjentów hospicjum oraz materiały papiernicze i książki dla uczniów z placówki opiekuńczej, które pozwolą dzieciom na rozwijanie pasji i zainteresowań. Uczniowie naszej szkoły aktywnie włączając się w działalność dobroczynną na rzecz potrzebujących wsparcia i pomocy uczą się wrażliwości na potrzeby innych, szacunku, empatii. Swoją postawą i zaangażowaniem udowodnili, że nie są im obojętne potrzeby dzieci i chorych, a razem naprawdę możemy więcej.

Serdecznie Dziękujemy

A. Sienkiewicz   M. Grykier