Uczniowie klas trzecich w ramach zadań z programu ekologicznego spotkali się z miłośnikiem przyrody. Taką osobą w naszej gminie jest bez wątpienia pani Janina Cajske, była nauczycielka i wicedyrektor naszej szkoły.

Pani Janina opowiedziała o szkolnych wycieczkach, rajdach, biegach na orientację. Pani Cajske pokazała nam kroniki, które prowadziła razem z uczniami oraz zdobyte odznaki.

Kolejnym punktem spotkania był temat związany z bocianami. Uczniowie mogli dowiedzieć się, jakie występują gatunki bocianów, czym żywią się bociany oraz  w jaki sposób bociany są liczone.

Spotkanie było niezwykle ciekawe, dziękujemy pani Janinie za przybycie i podzielenie się swoimi wspomnieniami oraz wiedzą.

Wychowawczynie klas trzecich