Wspólne świętowanie

O tym, że Dzień Mamy to jeden z najpiękniejszych dni w roku nie trzeba nikogo przekonywać.

Można go spędzić w różny sposób. Uczniowie klas Ia i Ib postanowili zaprosić swoje mamy do kina w Wągrowcu. Wspólny wyjazd odbył się 23 maja. Przygody małego Indianina, bohatera filmu „Yakari i wielka podróż” podobały się wszystkim, niezależnie od wieku. Dla mam jednak najważniejszy był czas spędzony ze swoim dzieckiem. Była to ponadto okazja, by oderwać się od codziennych obowiązków i trochę odpocząć. Dla dzieci również były to bezcenne chwile. Miały swoją mamę tylko dla siebie, integrowały się ze sobą i rozwijały wzajemne relacje. Wszyscy wrócili do domu uśmiechnięci i zadowoleni.

                                                                                                                      Wioleta Cierniak, Grażyna Głąb