Zbliżające się wakacje stały się okazją do omówienia zagrożeń dla dzieci dorastających, przebywających i bawiących się w gospodarstwach rolnych.

Uczniowie klas I-III uczestniczyli w spotkaniu, podczas którego został zaprezentowany i omówiony materiał wzbogacający wiedzę najmłodszych na temat bezpiecznego poruszania się i zabawy w otoczeniu, w którym występują zwierzęta hodowlane, budynki gospodarcze oraz maszyny i urządzenia rolnicze.  Podczas tego spotkania uczniowie otrzymali materiały prewencyjne. Bogata oferta materiałów związanych z bezpieczeństwem dla dorosłych i dla dzieci znajduje się na stronie KRUS.

Anna Sienkiewicz