Wielu z nas uważa jesień za najpiękniejszą porę roku. Trudno się temu dziwić. Tylu barw, smaków, zapachów, malowniczych widoków oraz darów natury nie dostarcza nam żadna  inna pora roku.

21 października uczniowie klas IIa i IIb udali się do lasu, by podziwiać piękno jesieni. Ale to nie był jedyny cel wycieczki. Zadaniem uczniów było również zebranie darów aktualnej pory roku. Z kolorowych liści, szyszek, gałązek jarzębiny dzieci wyczarowały ciekawe kompozycje  płaskie i przestrzenne. Powstały jesienne bukiety oraz zwierzęta z liści. W nowej odsłonie dary jesieni prezentowały się równie wspaniale jak w naturze.

Wioleta Cierniak, Grażyna Głąb