Uczniowie klasy III c Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Margoninie wraz z przedszkolakami z grupy Muminków wybrali się na seans filmowy do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Margoninie.

Dzieci z ogromnym zainteresowaniem oglądały przygody głównego bohatera filmu animowanego pt. „Morska Bestia”. Tajemnicza atmosfera, wyszukane efekty graficzne oraz wspaniała muzyka przeniosły uczniów i przedszkolaków w świat fantazji i dobrej zabawy.

Wycieczka do Miejsko-Gminnego Domu Kultury była okazją do zapoznania dzieci z ofertą zajęć dodatkowych rozwijających zainteresowania i pasje oraz pracą w domu kultury.

Korzystając z okazji pragniemy bardzo serdecznie podziękować kierownik MGOK-u pani Alinie Kruszce za przygotowanie spotkania, zapoznanie z ofertą edukacyjną oraz mile spędzony czas.

Patrycja Matuszak