Uczestnicy projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ zostali poproszeni o przygotowanie krótkiej prezentacji PPT dotyczącej realizacji zadań w ramach podprojektu Cyfrowa Mapa Dorzecza Warty.

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Margoninie doskonale wypełnili powierzone zadanie – przygotowali prezentację PPT, nagrali filmy podsumowujące roczną pracę m.in.: pomiar hałasu w stołówce szkolnej, wnioski dotyczące badania cen produktów spożywczych w lokalnych sklepach oraz krótką reklamę CSW skierowaną dla uczniów innych szkół.

Przygotowane materiały zostaną zaprezentowane 16.11.2022 r. w Poznaniu podczas uroczystej Gali Cyfrowej Szkoły Wielkopolskiej oraz Ośrodka Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli w Poznaniu.

Podczas pracy uczniowie korzystali ze sprzętu pozyskanego w ramach projektu Laboratoria przyszłości m.in. aparatu fotograficznego, tła i statywów fotograficznych oraz mikrofonów.

#laboratoriaprzyszłości

Anna Teda,  Monika Gierczak