Z okazji Dnia Kobiet uczniowie klasy III c odwiedzili  salon fryzjerski „As”, którego właścicielką jest pani Agnieszka Orwat.

Celem wizyty było poznanie zawodu fryzjerki. Dzieci miały możliwość obejrzenia wyposażenia zakładu i urządzeń służących do stylizacji włosów.

Z okazji Dnia Kobiet każda uczestniczka wycieczki została osobiście uczesana przez panią fryzjerkę. Wizyta w salonie sprawiła uczniom wiele radości, wzbogaciła je o nowe doświadczenia i wiadomości oraz kształtowała właściwe zachowania w miejscach użyteczności publicznej. Bardzo dziękujemy za umożliwienie realizacji wycieczki oraz  poczęstunek.

Patrycja Matuszak