Etap szkolny konkursu plastycznego KRUS pn. „Bezpiecznie na wsi mamy- niebezpiecznych substancji unikamy” został zakończony.

Najładniejsze prace przeszły do dalszego, rejonowego etapu. Autorzy tych prac zostali uhonorowani w szkole nagrodami i wyróżnieniami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Drobne upominki od KRUS otrzymali też najmłodsi uczestnicy głównie z klas I, którzy pierwszy raz uczestniczyli w tym cyklicznym konkursie. Celem konkursu było między innymi zapobieganie wypadkom dzieci na wsi poprzez zapoznanie ich ze szkodliwym wpływem na zdrowie i życie niebezpiecznych substancji, znajdujących się w gospodarstwach rolnych.

Nagrodzeni uczniowie to:

W klasach 1-3:

Miejsce I Julia Gaudyn

Miejsce II Zuzanna Ciepłuch

Miejsce III Paulina Wawrocka

W klasach 4-8:

Miejsce I – Franciszek Gawrych

Miejsce II – Natalia Makowiecka

Miejsce III- Lilianna Szuster

Wyróżnienia otrzymali: Marcel Kądziołka, Oliwia Głowacka, Ewa Radtka, Julia Turczyn, Kornelia Głowacka, Adam Brychczyński.

Anna Sienkiewicz

Robert Kłosowski

Zachęcamy także do korzystania z licznych materiałów zarówno dla dzieci, jak i ich opiekunów dostępnych na stronie Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.