Tradycyjne wraz  z początkiem roku szkolnego odbyło się spotkanie pani nadkomisarz Elżbiety Żulewskiej i instruktora WORD w Pile z uczniami klas pierwszych w ramach akcji „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”.

Goście opowiedzieli najmłodszym uczniom o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze, niebezpiecznych zabawach w pobliżu jezdni, zachęcali do wyposażenia ubioru i plecaków w elementy odblaskowe. Dzieci otrzymały praktyczne wskazówki i uczyły się prawidłowego zachowania w ruchu drogowym. Także w tym roku nie zabrakło upominków dla uczniów, zwiększających widoczność pieszych na drodze. Niespodzianką były woreczki odblaskowe dla każdego pierwszoklasisty ufundowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile.

Anna Sienkiewicz