Trwająca od miesiąca w naszej szkole charytatywna akcja pomocy dla mieszkańców DPS dla dzieci i młodzieży Świętego Rocha w Poznaniu cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczniów. Cieszymy się, że możemy liczyć na tak dużą wrażliwość i chęć pomagania podopiecznym z domu, prowadzonego przez siostry Serafitki ze Zgromadzenia Córek Matki Bożej Bolesnej.

Do 30 XI 23 r. uczniowie SU zbierają dla niepełnosprawnych dzieci:

- pieluchy jednorazowe dla dzieci na rzepy w rozmiarze „5”

-  mokre chusteczki dla niemowląt,

- proszki do prania i płyny do płukania ubrań niemowlęcych „typu Lovela, Bobini, Dzidziuś”,

- mydła (tylko w płynie) dziecięce i uniwersalne,

- płyny do płukania i proszki do prania ubrań kolorowych- dla starszych dzieci (marka bez znaczenia),

- miód,

- ​ptasie mleczko.

Za wszelką pomoc i okazane serce z góry serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy Rodzicom za umożliwienie dzieciom udziału w akcji, a przez to pielęgnowanie u młodych ludzi wartościowych postaw.

Dodatkowo dziękujemy wszystkim Rodzicom za włączenie się w zbiórkę funduszy przeznaczonych na pomoc podczas wywiadówki.

Anna Sienkiewicz, pedagog klas 1-4

Anna Teda, opiekun SU