13 maja 2023 r. w Chodzieży na boiskach do piłki plażowej przy pływalni Delfin odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Plażowej Piłce Siatkowej Dziewcząt.

W zawodach uczestniczyć mogli uczniowie szkół podstawowych powiatu chodzieskiego z rocznika 2008 – 2009.  Mecze rozgrywane były do 2 wygranych setów ( do 15 punktów). W przypadku remisu rozgrywano trzeci set do punktów 11. Szkołę Podstawową z Margonina reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie:

- Magdalena Żywicka 8b,

- Krzysztofa Dudek 8c,

- Antonina Marchlewicz 7a

Siatkarki z naszej szkoły spisał się bardzo dobrze: zajmując II miejsce. Przegrałyśmy w finale z SP 1 Chodzież  (w tie breaku - decydującym secie)  11: 13. Gratulujemy.