9 grudnia 2023 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Margoninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Futsalu  „Igrzyska Dzieci”.

W zawodach rywalizowali uczniowie 11 szkół podstawowych powiatu chodzieskiego (rocznik 2011 i młodsi) : SP Budzyń, SP Strzelce, SP Lipia Góra, SP Szamocin, SP Lipiny, SP Radwanki, SP Margonin, SP Oleśnica, SP Zacharzyn, SP Dobra Szkoła Rataje i SP 3 Chodzież.

Szkołę Podstawową z Margonina reprezentowało 9 uczniów: Wiktor Aleksandrowski, Cyprian Dutkiewicz, Cyprian Stefaniak, Gracjan Stefaniak, Marcel Stefaniak,  Michał Kozdroń, Alan Ossowski, Oliwier Rutkowski, Krzysztof Gurzyński.

Piłkarze z naszej szkoły spisali się bardzo dobrze zajmując I miejsce, zdobywając Mistrzostwo Powiatu w Futsalu. Gratulujemy.

I miejsce Szkoła Podstawowa w Margoninie

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 w Chodzieży