3 lutego 2024 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Szamocinie  odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej "Igrzyska Młodzieży Szkolnej" Dziewcząt i Chłopców urodzonych w latach 2010 – 2009.

W zawodach rywalizowali uczniowie szkół podstawowych powiatu chodzieskiego: SP 1 Chodzież, SP 3 Chodzież, SP Szamocin, SP Radwanki oraz SP Margonin. Mecze rozgrywane były do 2 wygranych setów ( do 25 punktów). W przypadku remisu rozgrywano trzeci set do 15 punktów. Szkołę Podstawową z Margonina reprezentowała grupa dziewcząt i chłopców. Siatkarki i siatkarze z naszej szkoły spisali się rewelacyjnie: dziewczęta wywalczyły  I miejsce zdobywając tym samym MISTRZOSTWO POWIATU, natomiast chłopcy zajęli  miejsce III.  Gratulujemy. 

Szkołę Podstawową z Margonina reprezentowali:   

Dziewczęta:

- Antonina Marchlewicz,

- Nikola Majewska,

- Joanna Wendland,

- Karolina Burzyńska,

- Lena Lehmann,

- Zofia Gaudyn,

- Agata Grela,

- Natalia Makowiecka,

- Emilia Kobicka,

- Nina Mikołajczyk.

Chłopcy:

- Akim Shabalatas,

- Szymon Bartkowiak,

- Mateusz Kwaśny,

- Oskar Żurek,

- Franciszek Kado,

- Borys Kucharczyk,

- Kaspian Niepolski

Anna Hoffmann