To niecodzienne święto wypada 15 września. Uczniowie klasy III b postanowili wziąć udział w jego obchodach. Jest to święto niezwykłe, ponieważ umacnia wiarę we własne siły i uczy pokonywania trudności, jest także świętem kreatywności.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI W KLASIE III B

To niecodzienne święto wypada 15 września. Uczniowie klasy III b postanowili wziąć udział w jego obchodach. Jest to święto niezwykłe, ponieważ umacnia wiarę we własne siły i uczy pokonywania trudności, jest także świętem kreatywności.

Uczniowie na początku zajęć obejrzeli krótki film o dziewczynce Vashti, jest ona bohaterką książki Petera Reynoldsa pt. "Kropka". Następnie wszyscy próbowali określić swój talent i w ten sposób każdy na kropce zapisał swój talent. Cała klasa była zaangażowana także w "kropkowe zagadki", np. wymień zwierzęta w kropki, czy zapisz słowo "KROPKA" alfabetem Morsa. Każdy mógł wyrazić swój talent plastyczny i namalować własną wersję kropki. 

Dzięki historii Vashti klasa III b wie, że każdy z nas ma ukryty talent i nigdy nie należy się poddawać.

Monika Gierczak

Dzień kropki w IIIb.
Dzień kropki w IIIb.
Dzień kropki w IIIb.