11 października 2021 roku uczniowie klasy 4b, 6a i 7d uczestniczyli w wycieczce do Piły.

Pierwszym punktem naszego wyjazdu był pilski park rozrywki – „Jump Extreme”. Park trampolin dostarczył uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Uczniowie korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Pobyt w Jump Extreme sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowania sportem, a przede wszystkim uświadomił młodzieży, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenia wzmacniające nasze ciało. Wszyscy świetnie się bawili, próbując swoich umiejętności akrobatycznych. Następnym punktem wycieczki było kino, gdzie uczniowie obejrzeli film pt. „Jak rozmawiać z psem”. Film opowiadał o przygodach chłopca Oliwiera i jego przyjaciela psa Henrego,  dostarczając dużej dawki humoru, zwrotów akcji i   uświadomi, że najlepszym przyjacielem człowieka jest pies.

Manuela Grykier, Anna Hoffmann, Barbara Reinke, Anna Sienkiewicz