Z okazji XXI Dnia Papieskiego ,,Nie lękajcie się” i 43 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową uczniowie na lekcjach religii poznawali postać tego Wielkiego Polaka.

Podczas zajęć odkryli, że Papież Jan Paweł II był człowiekiem, który między innymi nie bał się marzyć, szanował ludzi, pomagał innym, modlił się, był patriotą, ćwiczył ciało i umysł, a także dbał o przyrodę.

10 października uczniowie klas III złożyli kwiaty przy tablicy pamiątkowej Jana Pawła II znajdującej się przy Kościele św. Wojciecha.

Podsumowaniem wszystkich działań dzieci stała się wystawa na korytarzu szkolnym.

J. Jagodzińska