Dzień Dziecka i Sportu uczniowie najmłodszych klas naszej szkoły świętowali na terenie Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Margoninie.

Każda klasa rywalizowała w swoim pionie. Konkurencje były przeróżne: biegi, podawanie i kozłowanie piłki, przechodzenie przez obręcz lub szarfę.

Wszyscy świetnie się bawili, a zwycięzcą w tym dniu był każdy, kto wziął udział w przygotowanych konkurencjach. Po zawodach uczniowie wrócili do szkoły, gdzie czekał na nich poczęstunek. Na boisku szkolnym dzieci obejrzały stoiska przygotowane przez Policję, Nadleśnictwo, Straż Pożarną z okazji XXI Powiatowego Turnieju Wiedzy Prewencyjnej.

wychowawczynie klas I - III